Jooksmine 20.06.2021

Laulasmaa Ultra võitsid Vladimir Frolov ja Jelena Melnikova

Siinse pikima jooksu- ja kõnniürituse, 32tunnise ajalimiidiga Laulasmaa Ultra võitis mullu Eesti parimaks ultrajooksjaks valitud Vladimir Frolov. Kui võistluse maksimumdistantsi läbimiseks on korraldajad varunud 32 tundi, siis Vova läbis kümme 21,1 km pikkust ringi 29 tunni 51 minuti ja 45 sekundiga ehk kaks tundi ajalimiidist kiiremini.

Ka teise koha pälvinud Heno Ivanov läbis Laulasmaal 211 km, tal kulus selle distantsi läbimiseks 31 tundi 13 minutit ja 36 sekundit.

Kolmanda koha sai Urmas Veersalu (177,8 km).

Ilmselgelt jättis kuumus ultrajooksu tulemustele oma jälje, võrdluseks: 2019.a. Laulasmaa Ultra võitnud Inger Polding kulutas 211 km läbimiseks 29:23:01.

Võistluse parim naine oli üldarvestuses kõrge, neljanda koha saanud Jelena Melnikova, kes läbis 171,8 km, aega selleks kulus 29 tundi ja 49 minutit.

Naistest sai teise koha Ulvi Lond (168,8 km, 30:58:00) ning kolmanda Liina Kesamaa (105,5 km, 15:05:00).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 38 osavõtjat, neist kolm läbis poolmaratoni, 9 maratoni ning 26 ultramaratoni.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.  Saad seda teha Marathon100 veebilehel siin.  Jooksjate tagasiside võimaldab korraldajatel võistlusi paremaks muuta, selle põhjal selgitatakse ka Eesti parimad jooksuvõistlused.

Võistluse ajavõtuteenus: Antrotsenter OÜ.