Jooksmine 28.05.2022

Liise jooksul Ruhnus võit Anti Toplaanele

Ruhnu väikesaarel korraldatud Liise jooksu pikimal distantsil, maratonis läks võit Anti Toplaanele. 53aastane EELK Saarte praost läbis 42,2 km ajaga 3.26.27, millest enam kui piisas võiduks. Esikolmikusse said veel Mairolt Kakko (3.56.34) ja Toomas Piigli (3.57.57).

Naistest oli võidukas Heidi Sild (4.15.18). Väiksele saarele iseloomulikult oli ka maraton väike, pikimal distantsil oli alla 10 võistleja.

Poolmaratonis pani jala joonele 21 võistlejat, kellest kiireimad olid sel korral Rainis Saar (1.38.49) ja Mari Mets.

Enim, 44 jooksjat, läks rajale 10,9 km distantsil, kus esimeseks tuli Reimo Liiv (45.26). Rivo Fomitsev jäi maha üheksa minutiga ja sai teise koha (54.28). Kolmas koht jäi Ruhnu, selle pälvis Mattias Keskpaik (58.24).

Naistest ületasid lõpujoone sama ajaga Gete Nöps ja Tiina Bogdanov jagades esikohta.

Kokku sai Ruhnul toimunud Liise jooksul tulemuse kirja 85 võistlejat. Võistluse ajavõtuteenus: Karksi Sport.