Jooksmine 31.07.2021

Mispo Maastikumaratoni võitsid Vladimir Frolov ja Jelena Melnikova

Kurgjal, Eesti 19. sajandi ärkamisaja suurmehe Carl Robert Jakobsoni talumuuseumi õues startinud Mispo Maastikumaratoni võitis Vladimir Frolov tulemusega 3.09.45.

Frolovit mõne minuti kaugusel jälitanud Allan-Peeter Jaaska vähendas viimasel ringil küll eesjooksjaga vahet, kuid sai ikkagi teise koha (3.11.27). Kolmas koht läks Lätti, selle pälvis Peteris Cabulis (3.22.02).

Naistest oli kiireim üldarvestuses 5. koha saanud Jelena Melnikova (3.34.18). Mispo maastikumaratoni traditsiooniliselt rahvusvahelise maine märgiks sai teise koha Rugile Dauliute Leedust (3.47.10) ning kolmanda Samanta Petakova Lätist (4.52.07).

Samas toimunud poolmaratonis olid parimad olid Jaan Kostjukov (1.32.29) ja Anet Adamson (1.41.01).

14 km distantsi võitsid Bert Pohlak (56.51) ja Mirtti Verbitskas (1.02.06) ning Mardo Lundver (23.56) ja Kätlin Maiste (31.59).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 112 osavõtjat.

Kõiki Mispo Maastikumaratoni tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ning Sakala jooksu tulemusi siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.  Saad seda teha Marathon100 veebilehel siin.  Jooksjate tagasiside võimaldab korraldajatel võistlusi paremaks muuta, selle põhjal selgitatakse ka Eesti parimad jooksuvõistlused.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing OÜ.