Jooksmine 22.08.2021

Narva promenaadi ööjooksu võitsid Anne-Ly Palm ja Deniss Šalkauskas

Laupäeva hilisõhtul anti start järjekordsele ööjooksule, kavas oli Motus spordiklubi korraldatav Narva promenaadi ööjooks. Tavaliselt keskpäeval kavas oleva võistluse stardiaeg nihkus õhtupimedusse, mil Narva kena promenaad samuti mõnusa emotsiooni annab.

Uus stardiaeg tõi ka uue võitja, varem korduvalt sellesama jooksu võitnud Dmitri Aristov pidi sel korral leppima teise kohaga. Deniss Šalkauskas pidi võitmiseks püstitama oma uue 5 km tippmargi, 15.35. Dmitri Aristov sai teise koha tulemusega 15.48. Järgmised lõpetajad jäid maha juba pikemalt, Andrei Škubel sai kolmanda koha (18.18) edestades Anatolij Šibanovit vaid kahe sekundiga (18.20).

Viiendana lõpetas võistluse kiireim naine, Anne-Ly Palm (19.59).

Naistest sai teise koha sai Ksenia Vihrina (22.03) ning kolmanda Jelizaveta Ševtsova (22.49).

Kokku sai Narva promenaadijooksul tulemuse kirja 77 osavõtjat.

Kõiki Narva promenaadi ööjooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.

Spordiklubi Motus korraldatav Narva jooksusari lõpeb 18. septembril toimuva Narva Kreenholmi jooksuga.