Jooksmine 26.08.2021

Neptunas Eesti ööjooks Tallinn 2021, jooksjate tagasiside

Ööjooks on jooksualane meelelahutus selle sõna kõige paremas mõistes. Möll ja muusika. Tuli pimeduses. Pidu ilma peole minemata. Jooksmine ei tähenda alati stopperil sekundite taga ajamist. Vahel võib see tähendada ka melu ja showd, mis on raja äärde toodud selleks, et sul oleks lõbusam ja ägedam. Vahel jooksed muusika toel ka hea tulemuse, kuigi see polnud eesmärgiks omaette.

Möllu ja melu ööjooksu korraldajad juba oskavad raja äärde sättida. Seda näitas ka tänavune Neptunas Eesti ööjooks Tallinn. Osavõtjad saavad sellest aru ja hindavad.

Tallinna ööjooks sai osavõtjatelt koondhindeks 4,95 punkti, mis on superhea hinne. Viie punkti skaala ju!

Võistluse korraldust hinnati 4,80 punktiga.

Võistluse valdkondadest skoorisid kõige kõrgemalt auhinnad-medalid (4,85) ning stardi-finišiteenindus (4,85). Rada ja selle märgistus sai hindeks 4,60 ning joogi-teeninduspunktid 4,40.

Küsimus – kas võistlus on väärt oma osavõtutasu sai hindeks 4,45.  Kokku andis oma hinnangu 20 osavõtjat ning kõik nad oleks valmis sel võistlusel osalema ka järgmine aasta.  Jääme ootama!

Jooksjate kommentaarid

Muidu super üritus, aga kaugjooksule ümberregistreerides küsitakse 4.- eur lisaks juurde :O See osa jäi arusaamatuks.

Стартовый коридор надо шире сделать. Люди падают на старте что в 2020 году что в 2021. Нет места для переодевания. Старт между групп с маленьким интервалом.

Pimedad auklikud lõigud rajal olid pigem ebameeldivad.

Miks mitte korraldada seda jooksu oktoobris, nii nagu eelmine aasta?

Minu meelest võiks selle kohustusliku särgi ära kaotada. Täielik raiskamine ning mul on kapp neid särke juba täis, aga jooksen nendega vaid korra, sest ei ole mugavad. Pealegi teeb see jooksu kalliks. Pole just keskkonnasäästlik käitumine.

Väga korraldus ja mis kõige tähtsam - üritus toimus päriselt! Elamusi oli rajal küllaga, igav küll ei hakanud.

Kui natuke nuriseda - stardijärgselt võiks rada laiem olla, parklas ruumi küllaga. Tulevikus, kui osalejaid rohkem (loodame!), siis ei oleks ummikus.

Joogipunkt koos wc-ga võiks olla iga 2,5 km tagant

Mõned kohad oleks võinud rohkem valgustatud olla, peale viimasest hoonest välja jooksmist oli pimedavõitu, lisaks oli seal halb pinnas. Muu oli kõik suurepärane, melu oli korralik ning tegu oli tõelise jooksupeoga. Suure tõenäosusega osalen teinekordki.

Stardi koridor võiks olla paremini reguleeritud. Nt aegade põhjal gruppides.

Väga ilus, meeskoor, Tuljaku tants ergutajad

Tore! Soovitus - rohkem jooksjaid!

Suurepärane rada! Kiire ja nauditav jooksmine.

Parkimise kohta eelinfos oleks võinud välja tuua, et Suur-Sõjamäe poolt parklasse ei pääse.