Jooksmine 25.11.2023

Ootamatult saabunud talv ei takistanud kadrijooksjaid

Talv saabub alati ootamatult, ei olnud erandiks ka 2023.a., mil valge mõttetu ollus ilusad jooksurajad juba novembri lõpus paksu vaibaga kattis. Jooksukalendri sügisesedki võistlused muutusid sedasi üleöö talvisteks mõõduvõttudeks ning mitmed osavõtjad otsustasid jooksmise asemel koju kakaod jooma jääda.

Ent Kadriorus kadripäeval toimunud kadrijooksule anti laupäeva keskpäeval vaatamata lumerohkusele plaanipärane start ning pärjati kiiremaid.

4 km pikkuse  jooksuraja läbis kõige kiiremini Allan Männi, kellele vaid mõne sekundikümnendikuga kaotas Janar Juhkov, ajaks märgiti mõlemile 14.42. Esitandemist jäi 19 sekundi kaugusele Aaro Tiiksaar, kes pälvis ajaga 15.01 meestest kolmanda koha.

Esimesele kolmele järgnes neli kiiret naist, kellest esimesena ületas lõpujoone Lisett Alt (18.23). Teise koha sai võitjale napi kuue sekundiga kaotanud Elisabeth Kuusalu (18.29) ning kolmanda teist samapalju maha jäänud Helina Pärn (18.36).

Kokku sai lumisel kadripäeval toimunud Kadrijooksul tulemuse kirja 56 julget, kakaod jooma jäi koguni 16 registreerunut.

Kõiki kadrijooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.