Jooksmine 07.09.2021

Pae Pargi rahvajooksu võitja selgus põnevas sekundite mängus

Pae Pargi rahvajooks kujunes ülipõnevaks sekundite mänguks, kus esikolmik mahtus kolme sekundi sisse ning teist kohta lahutas kolmandast vaid mõni kümnendik.

Sel korral oli Lasnamäe nõlval kiireim Ats Sõnajalg, kes läbis 5,1 km pikkuse võistlusmaa ajaga 16.29,6. Teise koha sai Aleksandr Kuleshov, kaotust võitjale kogunes tühised 2,6 sekundit. Kuleshovi ajaks märgiti lõpuprotokolli 16.32,1. Kolmanda koha sai Sergei Rjabõškin, kes kaotas omakorda Kuleshovile vaid 0,6 sekundiga (16.32,7).

Naistest oli parim üldarvestuses 16nda koha saanud Bret Schär (19.54,3). Teise koha sai Mirjam Vint (20.13,7) ning kolmanda Jevgenia Salak (20.43,5).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 197 osavõtjat.

Kõiki Pae Pargi rahvajooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

Võistluse ajavõtuteenus: Championchip Eesti OÜ.