Jooksmine 19.08.2023

Paldiski jooksu võitsid Kelly Nevolihhin ja Kaupo Uuetoa

Sel aastal esimest korda korraldatud Lääne-Harju liikumissari sai täna toimunud Paldiski jooksuga piduliku lõpu. Neljast etapist, kus distantsiks oli 5 km, koosneva sarja viimase osavõistluse võitis Kaupo Uuetoa. Esikoht tuli tulemusega 16.21.

Teise ja kolmanda koha pälvinud jooksjad püstitasid küll Paldiskis uued isiklikud rekordid, kuid võiduks jäi sel korral sellistest tulemustest väheks. Marek Truumaa ületas lõpujoone ajaga 16.30, saagiks teine koht ning Kaur Siimaste ajaga 16.39, mis andis talle kolmanda koha.

Naistest oli kiireim Kelly Nevolihhin, kellele tõi võidu tulemus 18.39. Irina Biziaeva jäi võitjast maha seitsme sekundiga, mis andis talle teise koha (18.46). Kolmas oli Alexandra Schipal (20.03).

Kokku pani Paldiskis põhidistantsil jala joonele 134 osavõtjat.

Kõiki Paldiski jooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.

Võistluse ajavõtuteenus: Antrotsenter.