Jooksmine 21.09.2024

Porkuni järve jooksu võitsid Marit Hiiemaa ja Rico Kruus

39. Porkuni järve jooksu võitis Rico Kruus. Kruus läbis 6,2 km pikkuse põhidistantsi ajaga 20.49 ning võttis sellega tänasel Lääne-Virumaa jooksusarja etapil võidu.

Teise koha pälvis Maido Hermsalu, kes jäi võitjast maha 25 sekundiga, tema tulemuseks 21.04. Kolmas oli Lääne-Virumaal Rauno Tiits (21.52).

Naistest oli kiireim üldarvestuses 14ndana lõpetanud Marit Hiiemaa, tema tulemuseks 23.45. Maritil oli see juba kolmas järjestikune Porkuni järve jooksu võit.

17 sekundiga kaotas ja sai naistest teise koha Olga Andrejeva (24.02). Meri Lill Plagnaud oli täna kolmas (25.07).

2,4 km pikkuse noortejooksu parimad olid Kris Roland Tammeleht ja Teele Kiitsak.

Kokku sai 39ndat korda toimunud Porkuni järve jooksu ajavõtuga distantsidel tulemuse kirja 241 osavõtjat.

Lääne-Virumaa jooksusari jätkub järgmisel nädalavahetusel, 29. septembril, mil kavas on Rakvere rahvajooks.

Kõiki Porkuni järve jooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.