Jooksmine 14.10.2023

Raido Ränkel võttis Munamäe-Võru maastikujooksul oma

33aastane Eesti laskesuusataja võttis Munamäe-Võru maastikujooksul oma võites 14,1 km pikkuse põhidistantsi. Tänavuses Võrumaa jooksusarjas tegi Ränkel (all fotol) kokku kaheksa starti ning neist seitse tõid esikoha ning vaid korra, Võru ööjooksul, oli tulemuseks teine koht. Seekordne võit tuli ajaga 53.30, mis oli minuti võrra parem, kui teise koha pälvinud võistlejal ning kaks minut parem kolmandana lõpetanud jooksja tulemusest.

Teise koha sügisvihmast märjaks muutunud jooksurajal sai Sergei Rjabõškin (54.43) ning kolmanda Joosep Perv (55.33).

Naistest noppis selle hooaja kolmanda võidu Võrumaa jooksusarjas Annika Rihma (fotol), kes ületas lõpujoone ajaga 1.03.11. Kristel Sibul jäi maha minutiga (1.04.18) ning kolmanda koha saanud Maie Maask seitsmega (1.10.19).

4,1 km pikkusel lühidistantsil olid parimad Pärtel Gross ja Kirke Liping.

Kokku sai kolmel ajavõtuga jooksudistantsil tulemuse kirja 201 osavõtjat.