Jooksmine 26.04.2022

Rannametsa luitejooks, osavõtjate tagasiside 2022

Rannametsa luitejooks, Pärnu Kahe Silla Klubi korraldatav rahvajooks, on traditsiooniliselt olnud kevade esimene jooksuüritus Pärnumaal. Kaheks aastaks ehk 2020-2021 oli võistlus küll kõigile teadaolevatel põhjustel riiulisse tõstetud. Mõjutasid ju koroonapiirangud enim just kevadisi üritusi.

Nüüd naasis luitejooks oma tavapärasele kohale kalendris ja naasid ka jooksjad, kes hindasid comebacki teinud üritust igati positiivseks.

Täitsa viis üritus, võiks öelda, sest 21 osavõtja poolt antud hinnete keskmine oli just täpselt 5,0, seda viie palli skaalas. Korraldus sai osalejatelt 4,90 punkti ning täpselt sama palju teenis ka võistluse rada. Stardieelne ja finišijärgne teenindus pälvis 4,86 punkti, teeninduspunktid 4,76 ning võistluse auhinnad ja medalid samuti 4,76.

Küsimus, kas võistlus on väärt oma osavõtutasu, sai keskmiseks hindeks 4,52. Igati kiiduväärt hinded kiiduväärt üritusele.

21 vastanust 20 on valmis luitejooksul osalema ka järgmisel korral, mis loodetavasti tuleb juba järgmine aasta.