Jooksmine 28.10.2019

Rauno Palmi lörtsisajus toimunud Soome krossijooksu katsevõistlustel viies

Rauno Palmi startis pühapäeval Soomes Pajulahti Cross Country Carnival-nimelisel võistlusel, mille alusel selgitatakse välja ka krossijooksu Põhjamaade ja Euroopa meistrivõistlustel osalev Soome koondis.

10 km võistlusel lõid kaasa mitmed tugevad Soome jooksjad, sealhulgas 5000 m distantsil mullu isikliku rekordi 13.46-ni viinud Arttu Vattulainen ning maratoni 2:20-ga läbinud Jarkko Järvenpää.

Rauno Palmi sai võistlusel väga korraliku ajaga 32.32 viienda koha.  Neljandana lõpetanud Vattulainenile kaotas Palmi vaid kuue sekundiga.  Võistluse võitis Miika Tenhunen  (31.15).

Sügisesele võistlusele omaselt olid ka ilmaolud vastavad – lörtsisajus toimunud jooks lisas sellele oma nüansi.   Võistluse start anti Pajulahti spordihallist ning ka võistluse rada viis distantsi keskel sellest läbi.