Jooksmine 17.07.2022

Revin Grupp Võsu südasuve challenge võitsid Jaanus Kallaste ja Kaidi Kivioja

Võsu südasuve challenge näitas taas kord, et sealne jooksurada on kiire ja lauge ning sobib hästi isiklike rekordite ründamiseks. Kuigi esikümnest püstitasid uue isikliku rekordi vaid 2 meest kümnest, siis protokolli järgmistel ridadel sündis ka mitmeid rekordeid.

Võistlus isegi võideti suurepärase tulemusega, kui Jaanus Kallaste (Treeningpartner) läbis 10 km 31 minuti ja kaheksa sekundiga. Võit tuli selge edumaaga järgmiste ees, sest ükski teine jooksja 32 minutist täna kiirem ei olnud.

Teise koha pälvis Bert Tippi (CFC SK) tulemusega 32.01 ning ka tema lõpetas uhkes üksinduses. Kolmanda koha sai nimelt Kaupo Uuetoa (Jooksupartner), kaotust Tippile kogunes enam kui minut (33.16). Kõik suuremad spordiklubid oli kenasti esindatud, sest neljanda koha sai Sparta jooksja Peep Jalakas (33.25).

Naistest oli kiireim triatleet Kaidi Kivioja (35.18), kellele järgnes 29sekundilise kaotusega Kaisa Kukk (35.47). Kolmandana ületas lõpujoone Liliana Torn (38.24), kellele vaid neli sekundit hiljem järgnes Anneli Ratassepp (38.28).

Kokku läbis 10 km pikkuse võistlusmaa 428 jooksjat, kellest uue isikliku rekordi püstitas enam kui kolmandik ehk 152.

Kõiki Võsu südasuve challenge tulemusi vaata Marathon100 veebilehelt SIIT.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Tagasiside alusel selgitatakse aasta lõpus 2022.a. parimad jooksuvõistlused. Tagasisidet saad anda kuni reedeni, 22. juulini.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing.