Jooksmine 30.07.2023

Revin grupp Võsu südasuve challenge võitsid Liis-Grete Arro ja Karel Hussar

Kui eilsel Peetri jooksul jäi jooksuperel Liis-Grete Arro-Karel Hussar väikse iluvea ehk viie sekundi tõttu topeltvõit saamata, siis täna sai see väike viga parandatud. Nii noppis Võsu südasuve challenge 10 kilomeetri pikkusel distantsil naistest esikoha Liis-Grete Arro ja meestest Karel Hussar.

Karel Hussar ületas kiireima mehena lõpujoone ajaga 31.59. Kui eile Peetris finišeeris Hussari järel Jaanus Kallaste, siis täpselt samas järjestuses lõpetati ka täna Võsul. Kallaste teine koht tuli tulemusega 33.25. Kolmanda koha võitis 10 km rajal Jaan Lilleorg (34.19).

Meeste esikolmik, foto: J. Juhkov

Kiireim naine, Liis-Grete Arro sai tulemusega 36.50 üldarvestuses kaheksanda koha. Teise koha, täpselt nagu eile Peetriski teenis Kaisa Kukk, kaotust napid üheksa sekundit (36.59). Kolmas oli täna Kertu Kula (38.42).

Naiste esikolmik, foto: J. Juhkov

Lühemal, 4,6 kilomeetri pikkusel võistlusmaal pälvis võidu Janar Juhkov (14.29). Kaks järgmist kohta pjedestaalil hõivasid noored Trevor Karro (15.03) ja Remi Edur (15.19).

Naistest moodustasid esikolmiku Õnne Täht (17.26), Heli Sepping (18.32) ja Tairi Valdre (19.34), igaühel protokollis täiesti oma minut.

Kokku sai kahel ajavõtuga jooksudistantsil tulemuse kirja 447 osavõtjat. Sellele numbrile lisanduvad veel virtuaal- ja lastejooksudest osavõtnud.

Kõiki Võsu südasuve challenge tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

10 km distants

4 km distants

Võistluse ajavõtuteenus Nelson Timing.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha lisatud ankeedis kuni reede, 4. augustini. Aasta lõpus selgitatakse osavõtjate tagasiside alusel 2023.a. parimad jooksuüritused.