Jooksmine 05.08.2023

Särtsaka Holstre-Paistu maanteejooksu võitsid Keio Kits ja Pille Hinn

Neljast etapist koosnev Viljandi valla seeriajooks jõudis täna oma kolmanda osavõistluseni, nimelt oli kavas lühikese, 5 km pikkuse võistlusmaaga Holstre-Paistu maanteejooks. Nädalapäevad tagasi toimunud Männimäe jooksul võidutsenud Keio Kitsele (all fotol esiplaanil) ei saanud keegi ka teel Holstrest Paistusse vastu. Seeriajooksu kolmanda etapi võit tuli ajaga 15.38.

Tänavustel rahvajooksudel regulaarselt poodiumil käinud Ülari Kais pääses ka sel korral autasustamisele, tulemus 15.51 andis talle üldarvestuses teise koha.

Joosep Tammemäe, kes samuti eelmisel nädalal võidurõõmu sai maitsta (esikoht tuli Sakala metsajooksul), lõpetas täna kolmandana, tulemuseks 16.05.

Kiireim naine oli üldarvestuses seitsmendana lõpetanud Pille Hinn (17.41, all fotol). Pille Hinn püstitas ka uue Holste-Paistu jooksu rajarekordi.

Greete-Liisa Toom jäi võitjast maha minutiga pälvides tulemusega 18.52 naistest teise koha. Vahetult tema järel lõpujoone ületanud Liliana Torn oli tulemusega 18.59 naistest kolmas.

Kokku sai maanteejooksul tulemuse kirja 133 jooksjat.

Kõiki Holstre-Paistu maanteejooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

Võistluse ajavõtuteenus: Karksi sport.

Fotode autor: Kristjan Kivistik

Viljandi valla seeriajooksu viimane etapp on 16.09 toimuv Saarepeedi mägede jooks.