Jooksmine 19.08.2023

Skechers suvejooksu võitsid Kenny Kivikas ja Liina Luik

Tartus toimunud Skechers suvejooksu 10 km distantsi võitis Kenny Kivikas. Nädal tagasi Ülemiste ööjooksul samal distantsil tulemusega 30.56 teise koha pälvinud Kivikas oli Tartus küll pool minutit aeglasem, kuid sellest täna võiduks piisas. Esikoht tuli ajaga 31.24.

Reede õhtul teise ööjooksu, Võru oma, võitnud Rauno Laumets oli täna eilsest küll kaheksa sekundi jagu kiirem, kuid aeg 31.58 andis sel korral tulemuseks teise koha.

Kolmanda koha pälvis Revo Lumpre, kes jäi kahest kiiremast juba kahe minuti kaugusele, tulemuseks tal 33.51. Napi viie sekundiga kaotas talle Franko Reinhold.

Naistest võttis võidu Liina Luik, kes täiendas õdede-Luikede toredat Skechers suvejooksu võitude rida. Nimelt eelmise, 2019.a. toimunud suvejooksu võitis Liina õde Leila ning üle-eelmise suvejooksu omakorda Lily Luik.

Liinale tõi tõna võidu tulemus 36.39. Pille Hinn jäi võitjast maha 15 sekundiga ja teenis teise koha (36.54). Lily Luik oli kolmas (38.29).

5 kilomeetri distantsil oli kiireim Johannes Laur (16.08), talle järgnesid Chris Marcus Krahv (16.44) ja Kermo Teral (17.24).

Naistest moodustasid sama võistlusmaa esikolmiku Hanka Mühlberg (19.20), Helen Janisoo (21.21) ja Carola Rebane (24.46).

Kokku sai ajavõtuga võistlusmaadel tulemuse kirja enam kui 300 osavõtjat, neile lisandusid ajavõtuta osalenud inimesed ning lapsed.

Kõiki Skechers suvejooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

10 km distants

5 km distants

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha lisatud ankeedis kuni reede, 25. augustini.

Võistluse ajavõtuteenus: Championchip Eesti.