Jooksmine 14.05.2022

Sportland Kõrvemaa kevadjooksu võitsid Johannes Sikk ja Liliana Torn

Heade lumeolude tõttu aprillist maikuusse lükkunud Kõrvemaa kevadjooksust kujunes triatleetide võimu demonstratsioon: esikuuikust läks kolm kohta triatleetidele.

16 km pikkusel maastikurajal võttis võidu Johannes Sikk (21CC Triatloniklubi), kes kulutas mändide vahel müttamiseks aega 56.28. Mark Abner (Treeningpartner) oli ainuke jooksja, kes võitjaga samas tempos suutis püsida, kuid lõpuks jäi temagi Sikkust maha ligi 30 sekundiga, tulemuseks 56.56. Abnerist jäi omakorda täpselt kolme minutiga maha teine triatleet, Armin Angerjärv (59.56).

Naistest näitas klassi Liliana Torn, kes võttis tulemusega 1.07.48 selge võidu. Merilin Jürisaar sai sel korral teise koha (1.08.54) ning Kertu Kula (Sparta) kolmanda (1.11.18).

6 km distantsil läks jooksjatel mõnevõrra õnnelikumalt, meestest said kolmikvõidu klubi Treeningpartner jooksjad. Raimond Parts oli kiireim (21.44), talle järgnesid Enar Mustonen (23.19) ja Raido Krimm (23.45).

Naistest oli kiireim Meri-Lill Plagnaud (Hiko Tri), Mirjam Vint (Treeningpartner) sai teise koha ning Grete-Maria Savitsch kolmanda.

6 km pikkusel noortejooksul olid parimad Kuldar Krimm ja Karmela Kõiv.

Kokku fikseeriti kevadjooksul tulemus 511 osavõtjale.

Kõiki Kõrvemaa kevadjooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Tagasisidet saad anda kuni reedeni, 20. maini.