Jooksmine 05.05.2022

TalTechi jooksu võitsid Martin Vilismäe ja Annika Roosleht

Neljapäeva õhtul toimunud TalTechi jooksu kiireim oli Martin Vilismäe. Vilismäe läbis Tallinnas Sütiste parkmetsas kulgenud ligikaudu 5,5 km pikkuse võistlusmaa 17 minuti ja 48 sekundiga. Teise koha saanud Karel Sander Kljuzin jäi võitjast maha 14 sekundiga ületades lõpujoone ajaga 18.02. Kolmandat finišeerijat pidi ootama juba mõnevõrra kauem, Rinel Pius pälvis kolmanda koha tulemusega 18.45.

Naistest võttis võidu üldarvestuses 25ndana lõpetanud Annika Roosleht (23.21). Kadi Torila sai täpselt 24 minutilise tulemusega teise koha ning Anet Adamson kolmanda (24.28).

Kokku sai TalTechi jooksul tulemuse kirja 124 võistlejat, kellest valdava osa moodustasid ülikooli tudengid või sellega otseselt seitud inimesed. Väljastpoolt Taltechi oli võistlemas 18 osavõtjat.

Kõiki TalTechi jooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson timing.