Jooksmine 31.07.2021

Tasavägise Harku järve jooksu võitsid Leonid Latsepov ja Pille Hinn

50. Harku järve jooksust kujunes väga tasavägine võistlus, kus võitja selgus alles 6,6 km pikkuse distantsi viimastel meetritel. Ent täpselt nagu Maru järvejooksude eelmisel etapil, ei saanud ka sel korral keegi vastu Leonid Latsepovile.

Latsepovile osutas korralikku vastupanu Karl Mäe, võitjagi selgus alles lõpumeetritel. Leonid Latsepovi võidutulemuseks 20.03,2, vaid 1,5 sekundiga jäi temast maha Mäe.

Kolm nädalat tagasi Pühajärvel suutis Dmitri Aristov Jaanus Kallastet edestada, sel korral võttis Kallaste kolmandana lõpetades revanši (20.08). Järvejooksude sarja koondarvestuses jäi Aristov, kelle ajaks täna fikseeriti 20.15, küll Kallastest ette.

Kuue sekka mahtusid täna veel Bert Tippi ja Riho Kirsipuu.

Naistest sai järvejooksude sarjas hooaja teise võidu Pille Hinn (23.33). Pühajärve jooksu neljandana lõpetanud Helen Bell kerkis täna kaks kohta ettepoole ja sai Hinni järel teise koha (23.46). Mari Boikov oli täna kolmas (24.16).

Boikovist 1,9 sekundit hiljem lõpetas Maris Heinaru (24.17), kellele järgnesid samuti väikeste vahedega lõpetanud Liliana Torn (24.52,4) ja Triin Gede (24.54,4).

Maru järvejooksude teise osavõistluse lõpetas 510 jooksjat. Kõiki 50. Harku järve jooksu tulemusi vaata Marathon100 veebilehelt siit.

Järvejooksude sari lõpeb 28. augustil toimuva Ülemiste järve jooksuga.

Võistluse ajavõtuteenus: Championchip Eesti.

Kui sa olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha SIIN.