Suusatamine 06.02.2022

Tatjana Mannimalt nädalavahetuse suusamaratonidelt kuldne duubel

42aastane Tatjana Mannima, kes kolm nädalat tagasi kvalifitseerus Eesti meistriks tulles ka Pekingisse sõitnud olümpiakoondisse, tegi nädalavahetuse suusamaratonidel kuldse duubli.

Kui eile tuli võit 42 km pikkusel Tamsalu-Neeruti suusamaratonil, siis täna oli järg Kõrvemaa suusamaratoni 38 km pikkusel võistlusmaal. Nii eilne kui tänane võistlus läbiti vabatehnikas.

Mannima lõpetas võistluse ka üldarvestuses väga kõrgel kohal, nimelt suutis teda Kõrvemaal edestada vaid neli meest. Mannima tulemuseks täna 1.43.57.

Ka teise koha saanud Merilin Jürisaar jätkas nädalavahetuse ilusaid esitusi olles kahel päeval toimunud võistlustel mõlemal teine, täna kogunes kaotust võitjale kuus ja pool minutit, Jürisaare tulemuseks 1.50.27. Naistest oli kolmas Heleri Kivil (1.56.11).

Meestest oli kiireim Taavi Lehemaa (1.41.06), kes eile pidi leppima kuuenda kohaga. Teise koha pälvis Sander Linnus (1.41.19). Kolmandana lõpetas Rauno Pikkor (1.42.42), varasemalt kahevõistlusega tegelenud triatleet.

19 km distantsil olid parimad Anders Veerpalu ja Hanna-Brita Kaasik. 9 km rajal Lea Saapar ja Mikk-Mihkel Engel ning 3 km rajal Rasmus ja Elise Männa.

Kõiki Kõrvemaa suusamaratoni tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT.

Võistluse ajavõtuteenus: Racetecresults.