Jooksmine 04.08.2024

Tuuli Saarniit tegi uuel Tallinn Grit ultrajooksul kõikidele meestele tuule alla!

Naised näitasid pühapäevasel Tallinn Grit ultrajooksul, et mida pikemaks distants läheb, seda kõvemast puust nad võrreldes meestega on. Nimelt võttis kuue tunni jooksu võidu Tuuli Saarniit, kes läbis selle aja jooksul 60,390 km.

Teise koha sai parim mees, Toomas Puust, kes läbis sama ajaga kolm ja pool kilomeetrit vähem ehk 56,730 km.

Täpselt sama meetrite arvuga sai kolmanda koha Maria Nopponen.

Meestest mahtusid esimese kolme sekka veel Ivan Lavrentjev ja Mihhail Bõtškov (55,815 km). Naistest sai kolmanda koha Sille Kaljurand (54,9 km).

Samas toimunud kolme tunni jooksu võitsid Randel Mets (38,430) ja Kaili Rätsep (32,025).

Kõiki Tallinn Griti tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

6 tunni jooks

3 tunni jooks

Võistluse ajavõtuteenus Nelson Timing.

Kui sa olid ka ise rajal, anna ka tagasisidet võistluse korralduse kohta. Saad seda teha kuni reede, 9. augustini.