Jooksmine 06.07.2024

Vasalemma jooksu võitsid Kelly Nevolihhin ja Kaur Siimaste

Lääne-Harju liikumissari jätkus laupäeval kolmanda osavõistlusega Vasalemmas. Napilt 2,9 ruutkilomeetrile mahtuvas asulas õnnestus läbi viia 5 kilomeetri pikkuse võistlusmaaga rahvajooks, mis on kahtlemata omaette saavutus.

Kindlasti jäid peale korraldajate endaga rahule ka jooksjad, vähemalt kiiremad neist. Kõige kiirem oli sel korral Kaur Siimaste, kes ületas lõpujoone tulemusega 15.37, mis tõi mehele Vasalemma jooksu väärt võidu. Teise koha pälvis Kaupo Uuetoa (15.52) ning kolmanda Riho Kirsipuu (16.17).

Kui kuus kiiremat meest olid finišisse jõudnud jõudis sinna ka Kelly Nevolihhin, tema oli nimelt kiireim naine (17.19). Tasavägise võistluse teise koha teenis Pille Hinn, kes jäi Kellyst maha vaid viie sekundiga (17.24).

Kolmanda koha pälvis Heli Sepping (20.36).

Kokku sai Vasalemma jooksul tulemuse kirja 152 osavõtjat.