Jooksmine 15.05.2022

Viimsi jooksu võitsid Anne-Ly Palm ja Bert Tippi

Viimsi jooksu põhidistantsi, ligikaudu 15 km pikkuse võistlusmaa kiireim oli täna Bert Tippi. CFC spordiklubi esindav Tippi ületas lõpujoone, kui stardist oli kulunud 50 minutit ja 21 sekundit. Ülari Kais jäi Tippist maha 40 sekundiga ja sai teise koha, tulemuseks 51.01. Jaan Lilleorg, kellelt leiab Marathon100 andmebaasist vaid 4 varasemat jooksutulemust, oli tulemusega 52.38 kolmas.

Naistest pälvis võidu Anne-Ly Palm (SK ProRunner). Üldarvestuses 16nda koha saanud Palm kulutas täna jooksmisele napilt rohkem kui tunni ehk 1.01.53. Eveli Rebane jäi temast maha pea nelja minutiga ja sai tulemusega 1.05.32 naistest teise koha. Jelena Melnikova (SK Estonia Trail Running) oli kolmas (1.06.06).

7 km rajal oli parim Aaron Kais (24.02), kuigi eks ka teised olid tublid. Aleksandr Kuleshov (Treeningpartner) kaotas tühised kaks sekundit ja jäi teiseks (24.04). Ergo Lükk (#HeadInimesed) oli kolmas, tulemuseks 24.39.

Naistest oli võidukas Laura Maasik (#HeadInimesed) tulemusega 26.37. Merlyn Lükk oli teine (28.55) ning HeadeInimeste kolmikvõidu pitseeris Marika Turb (32.20).

2,3 km pikkuse noortedistantsi võitsid Trevor Karro ja Karmel Jano.

Kokku sai 34ndat korda toimunud spordiüritusel tulemuse kirja 271 võistlejat.

Kõiki Viimsi jooksu tulemusi vaata Marathon100 andmebaasist SIIT

15 km

7 km

Võistluse ajavõtuteenus: Antrotsenter.

Kui sa olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha Marathon100 veebilehel kuni järgmise reedeni, 20.05.