Jooksmine 08.02.2021

Vinni-Rakvere talvejooksusarja II etapi võitsid Liis-Grete Arro ja Dmitri Aristov

Pühapäeval toimus Lääne-Virumaal Vinni-Rakvere talvejooksusarja II etapp, kus sarnaselt esimesele oli kiireim Dmitri Aristov. Kui kolm nädalat tagasi tõi Aristovile võidu 33 minutiline tulemus, siis eile piisas võiduks ajast 35:02. Eelmisel etapil kolmanda koha saanud Aleksandr Kuleshov kerkis positsiooni võrra kõrgemale lõpetades teisena. Kaotust võitjale kogunes täpselt 1 minut ja 1 sekund ning protokolli märgiti tema ajaks 36:03. Ka Aaro Tiiksaar tõusis üldarvestuses kolme nädalaga koha võrra, kolmanda koha tõi tulemus 36:43.

Esimese etapi parim naine, Lisett Alt, pidi sel kohal leppima viienda kohaga, võidu võttis Liis-Grete Arro (41:04). Liliana Torn sai teise koha (42:57) ning Anet Adamson sai taas kord kolmanda koha (44:55).

Kokku startis Vinni-Rakvere talvejooksusarja II etapil 58 jooksjat, kõiki võistluse tulemusi näed Marathon100 andmebaasist SIIT.

Talvejooksusarja kolmas etapp toimub täpselt kuu aja pärast, 7. märtsil.