Jooksmine 09.08.2021

Viru-Nigula rahvajooksu võitis ülivõimsalt Karel Hussar, naistest kiireim Olga Andrejeva

22. Viru-Nigula rahvajooksu 7,5 km pikkuse põhidistantsi võitis Karel Hussar, kes edestas järgmisi võistlejaid mitte ühe või kahe minutiga aga kolme ja poolega. Hussari võiduajaks märgiti protokolli 24.25, teisel-kolmandal kohal lõpetasid sisuliselt samal hetkel lõpujoone ületanud Kaarel ja Taavi Kilki. Kaarel Kilki tulemus 28.03,7 ja Taavi Kilkil 28.04,0.

Naistest võttis võidu jooksurajale naasnud Olga Andrejeva (30.01). Teisena lõpetas Liis-Grete Arro (31.04) ning kolmandana Jevgenia Salak (32.19).

Lühema, 3,3 km pikkuse distantsi parimad olid Uku Maamägi (13.19) ja Merit Nõmmiste (16.18).

Kokku sai võistlusel tulemuse kirja 204 osavõtjat.

Kõiki Viru-Nigula rahvajooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.  Märkides soo/vanuseklassi näed võistluse tulemusi soovitud vanusegrupi lõikes.

22. Viru-Nigula rahvajooks oli Lääne-Virumaa jooksusarja kuuendaks osavõistluseks. Jooksusari jätkub 22. augustil toimuva Tapa valla rahvajooksuga.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing OÜ.