Jooksmine 03.08.2024

Viru-Nigula rahvajooksu võitsid Jaanus Kallaste ja Kelli Floren

Tänavuses Lääne-Virumaa jooksusarjas võite otsekui maasikaid noppiv Jaanus Kallaste ei jätnud ka Viru-Nigula rahvajooksu esikohta teistele. Seekordne võit tuli 7,2 km pikkusel võistlusmaal ajaga 21.41. Kallaste konkurendid ei eksinud rajalt, nad olid lihtsalt aeglasemad.

Teise koha teeninud mullune võitja Rico Kruus sai Viru-Nigulas teise koha (23.15) ning Maido Hermsalu kolmanda (23.47).

Kõik naised olid loomulikult samuti Kallastest aeglasemad.

Parim naine oli sel korral Kelli Floren tulemusega 26.07. Teise koha sai Irina Savinitš (27.11) ning kolmanda Maarit Zavadskis (29.44).

Viru-Nigulas startinud ning Viru-Nigulas lõppenud Viru-Nigula 25ndal rahvajooksul olid kavas ka lühemad võistlusmaad, kõik ei pea ju nii palju jooksma. Näiteks 3,4 kilomeetrise sutsaka kiiremad olid Jegor Andrejev ja Teele Kiitsak.

Viru-Nigula rahvajooks oli Lääne-Virumaa jooksusarja kuues osavõistlus. Varsti tuleb seitsmes. Tapal. 17.08.