Jooksmine 17.09.2023

Vooremaa poolmaratoni võitsid Liina Luik ja Rauno Laumets

Looduskaunil Vooremaal toimunud samanimelise poolmaratoni võitis Rauno Laumets. Laumets teenis Eesti tänavustel rahvajooksudel juba viienda võidu ületades lõpujoone ajaga 1.12.50. Teise koha pälvis mullu Märjamaal võidutsenud Bert Tippi, kelle tulemuseks mõõtsid täpsed elektroonilised stopperid 1.15.04. Janar Juhkov oli sel korral kolmas, tema tulemuseks 1.19.06.

Janari järel ületas lõpujoone kiireim naine Liina Luik, kes püstitas tulemusega 1.22.51 ka võistluse uue rejarekordi. Liina jaoks oli tegemist juba teise poolmaratoni võiduga 2023.a., nimelt lõpetas ta esimesena ka eelviimasel Kihnu maratonil.

Naistest pälvis teise koha Liina õde Lily, kel perekonnanimeks samuti Luik. Liina ja Lily vahele pressis küll ka üks meesjooksja, kuid temast me täna rohkem ei räägi, ütleme vaid, et Lily ajaks oli 1.27.24.

Kolmas oli Anneli Ratassepp (1.32.14).

Kokku sai kahel ajavõtuga individuaalselt jooksudistantsil tulemuse kirja 106 osavõtjat, sellele numbrile lisandusid veel poolmaratoni teatejooksust osavõtnud võistlejad.

Kõiki Vooremaa poolmaratoni tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.

Võistluse ajavõtuteenus Nelson Timing.

Kui olid ka ise rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha reede, 22. septembrini.