Jooksmine 31.07.2021

Võrumaa jooksusarja uue osavõistluse võitsid Raido Ränkel ja Tatjana Mannima

Võrumaa jooksusarjas nägi ilmavalgust uus jooksuvõistlus, kui Navi külas korraldati esimene Navi jooksutiir. Kuivõrd uus rahvajooks sattus nädalavahetusele, kus olid juba ees kaks suurt jooksuvõistlust (Harku järve jooks ja suurjooks ümber Viljandi järve) jäid mitmed tugevad jooksjad starti tulemata.

Jooksjate eemalolekul võtsid võistluse võidu tugevad jooksjad. Meestest oli kiireim ka varem Võrumaa jooksusarjas auhinnalisi kohti noppinud Raido Ränkel (34.07, ülal fotol). Naistest teenis sama selge võidu Tatjana Mannima (43.35, all fotol).

Meestest järgnesid 9,5 km pikkusel võistlusmaal Ränkelile Eno Vahtra (35.16) ja Tarmo Siimsaare (37.41). Naistest mahtusid esikolmikusse veel Maigi Vaikla (45.22) ja Meribel Meitern (46.55).

Lühema, 5,7 km pikkuse distantsi kiireimad olid Sander Koobak ja Merle Vidder.

Lisaks eelnimetatule oli kavas ka 1,2 km pikkune minidistants. Kolme distantsi peale kokku sai esimesel Navi jooksutiirul tulemuse kirja 139 võistlejat.

Kõiki Navi jooksutiiru tulemusi näed Marathon100 andmebaasist SIIT.

Fotod: Külli Leola, Võrumaa spordiliit.

Võistluse ajavõtuteenus: Nelson Timing.