Jooksmine 17.06.2017

Jüri Lossmanni mälestusjooksult võitis Argo Jõesoo Ilja Nikolajevi ees, naistest parim Moonika Pilli

Eile õhtul Viljandis toimunud 27. Jüri Lossmanni mälestusjooks tõi ilusa ilmaga starti rohkelt osavõtjaid. Jala seadis joonele 187 jooksjat ja 7 kepikõnni distantsil osalejat.  6,5km läbis kõige kiiremini Argo Jõesoo, kes lõpetas ajaga 20.56,1.  Mullusest Keio Kitse võidutulemusest jäi Jõesoo alla küll poole minuti jagu, kuid edestas sama palju täna teiseks tulnud Ilja Nikolajevit (21.23,1).  Vahed venisid vaatamata distantsi lühidusele lõpuks päris pikaks, nii kaotas ka kolmandana lõpetanud Ülari Kais eelmisele enam kui poole minutiga (22.03,1).

Naistest oli kiireim Moonika Pilli (üldarvestuses 13. koht tulemusega 24.32,7).  Mullune võitja Kaia Lepik tuli teiseks (25.26) ning Sille Puhu kolmandaks (25.44,6).

Lossmanni jooksu esialgseid tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Kui olid isegi rajal, anna ka omapoolne hinnang ja kommentaarid võistluse kohta.