Jooksmine 21.04.2017

Kõrvemaa Kevadjooksu võitis masendava edumaaga Ibrahim Mukunga Wachira

Kõrvemaa Kevadjooksu 18km pikkuse põhidistantsi võitis suveks Eestisse naasnud Tiidrek Nurme treeningpartner Ibrahim Mukunga Wachira.  Mukunga edu järgmiste jooksjate ees oli masendavalt suur.  Uuel rajal joostud 18km võidu tõi tulemus 58.42.  Teisena lõpetanud Rauno Reinart (ProRunner) jäi maha ligi viie minutiga ja sai tulemuseks 1.03.32.

Ka järgmisi jooksjaid eraldasid suhteliselt suured vahed.  Kolmandana finišeerinud Jaanus Kallaste (Treeningpartner) jäi Reinartist maha enam kui kahe minutiga (1.05.39), neljandaks tulnud Kaupo Sasmin Kallastest samuti ligi kahe minutiga (1.07.20).

Naistest oli pikimal distantsil kiireim Moonika Pilli (Jooksupartner, 1.18.13), talle järgnesid Viivi-Anne Soots (Treeningpartner, 1.20.39) ning Kerti Kesküla (1.26.49).

Kokku lõpetas 18km pikkuse võistlusdistantsi 312 jooksjat, tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Lühemal, 9km pikkusel võistlusmaal oli rajal 274 jooksjat, neist olid täna kiireimad Rauno Tiits (39.08) ja Marita Mones (49.34). Kõrvemaa Kevadjooksu 9km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

3,5km distantsi lõpetas 64 jooksjat.

Kui sa olid täna Kõrvamaal jooksmas, siis anna teada ka mis sa uute korraldajate poolt organiseeritud Kõrvemaa Kevadjooksust arvad.  Hinded ja kommentaarid teretulnud!