Jooksmine 27.07.2018

Rauno Tiits tegi MyFitness Madness Race’l kuldse duubli

Lühidistantsil kiireim tippspordiga lõpparve teinud Raimond Valler

Rauno Tiits, kes võitis juunikuise MyFitness Madness Race Pirita, pani kõik võistlejad piltlikult kotti ka tänasel Keilas toimunud Madness Race’l.  Täna tõi võidu tulemus 48.53.  Teieks tulnud Egon Mõek jäi ca 8km pikkusel võistlusmaal Tiitsile alla vaid 29 sekundiga, tema tulemuseks 49.22.  Esikolmiku vahed olid üldse väikesed, sest kolmandana finišeerinud Lauri Ulm lõpetas tulemusega 49.37.

Naistest oli parim sel hooajal head jooksuvormi näitav Liliana Torn (54.02).  Pirita Madnessi rajal kiireim naine olnud Mirjam Vint oli täna teine (1.00.09) ning Rita Muttel kolmas (1.06.20).

Kokku läbis ca 8km pikkuse takistustega võistlusmaa 103 jooksjat.

Lühemal, 4km distantsil oli kiireim tänavu tippspordiga lõpparve teinud 800m jooksja Raimond Valler (22.19).  Teiseks tuli Aleksandr Kuleshov (23.26) ning kolmandaks Veiko Kivirand (25.54).

Naistest oli lühidistantsil parim Külli Sizask (28.33), kellele järgnesid Eva Mari Müts (30.27) ja Carol Kuuskmann (34.00). Lühemal distantsil sai tulemuse kirja 271 võistlejat.

MyFitness Madness Race tänaseid 8km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ja 4km tulemusi siit.

Kui olid ka ise stardis, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta.