Jooksmine 25.05.2024

Icebug kõva mehe jooksu võitsid Joosep Tammemäe ja Külli Sizask

Eesti vanima takistuskrossi, 17ndat korda toimunud kõva mehe jooksu võitsid Joosep Tammemäe ja Külli Sizask. Viimase kuue aasta jooksul neljal korral selle võistluse võitnud Tammemäe oli mees omast klassist läbides ca 8 km pikkuse võistlusmaa ajaga 40.38.

Teise koha pälvinud Steven Linkov jäi võitjast maha enam kui kaheksa minutiga (48.45) nagu loomulikult ka kolmanda koha teeninud Mikk Mutso (48.55).

Naistest oli võidukas Külli Sizask, kes on nüüdseks noppinuid võidud Icebug kõva mehe jooksult juba neljal aastal järjest! Ka tema esikoht tuli suure marginaaliga, võidutulemus 51.46 oli enam kui kuue minuti võrra parem järgmistena lõpetanud naiskonkurentide resultaatidest.

Teise koha sai Karmen Alnek (58.13) ning kolmanda Pille Riin Tuisk (59.24).

Kokku sai Saue vallas toimunud võistlusel täna tulemuse kirja 279 osavõtjat. Eile toimunud 3 km pkkuse kõva tiimi jooksu läbis 171 osavõtjat.

Kõiki tänase kõva mehe jooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit.

Võistluse ajavõtuteenus Championchip Eesti.