Jooksmine 04.05.2024

Kehtna mõisa jooksu võitsid Madis Annus ja Ritve Reinumäe

Kehtna mõisate jooksude teine hooaeg startis laupäevase avaetapiga. Teist hooaega korraldatava sarja avavõistluseks oli Kehtna mõisa jooks, mille põhidistantsiks oli 5 km.

Jooksusarja avaetapi võitis Madis Annus, kes läbis viis kilomeetrit ajaga 20.06. Napilt, vaid ühe sekundiga jäi võitjast maha Ahti Nurme, kes sai teise koha tulemusega 20.07.

Jooksusarja mullune võitja Riho Jürisoo pälvis sel korral kolmanda koha, tulemuseks 20.10.

Naistest oli kaasjooksjatest selgelt parem ja võttis võidu Ritve Reinumäe (21.44). Esikolmikusse mahtusid ka Geily Niinemets (24.07) ja Airi Evestus (24.20).

2,5 km pikkuse noortejooksu parimad olid Dirk Edrik Tori ja Saale Iti Pihlap.

Kahel ajavõtuga jooksudistantsil sai tulemuse kirja 74 osavõtjat, kellele lisandus 88 lastejooksul startinut.