Jooksmine 08.12.2013

Mispo Talvemaratoni võit läks Venemaale

Täna Vändras toimunud 2. Mispo Talvemaratoni võit läks Venemaale. Esimesena lõpetas maratonidistantsi Aleksei Belousov ajaga 3:10:11.

Täna Vändras toimunud 2. Mispo Talvemaratoni võit läks Venemaale.  Esimesena lõpetas maratonidistantsi Aleksei Belousov ajaga 3:10:11.  Talle kaotas vaid kaheksa sekundiga kiireim eestlane, Tiit Kibuspuu (3:10:19).  Kolmandaks tuli Marek Atonen Kibuspuust vaid seitse sekundit aeglasema lõpuajaga (3:10:26).

Arusaadavalt löödi üle ka mullune rajarekord – Jüri Siht, kes oli täna seitsmes, võitis mulluse Talvemaratoni ajaga 3:17:32.

Naistest võitis maratoni Annika Vaher ajaga 3:16:43.  Temast olid täna rajal kiiremad vaid seitse meest. Teine-kolmas olid Tatjana Sviridova Venemaalt (3:27:01) ning Inga Zalite Lätist (3:31:11).

Ka poolmaratoni võit läks Venemaale. Ajaga 1:13:23 tuli täna esimeseks Vladimir Sozonov, teiseks tuli Anti Puustus (1:13:28) ning kolmandaks Juri Vinogradov, samuti Venemaalt, ajaga 1:14:15.

Kiireim naine oli täna üldarvestuses 18. koha saanud Ingrida Greivule Lätist (1:44:08), talle järgnesid Järvi Valter (1:46:29) ning Maarja Laos (1:48:56).

Eelmisel aastal esimest korda korraldatud Terviseklubi Mispo Talvemaratonile pani sel aastal kirja üllatuslikult suur arv osavõtjaid.  Maratonile oli registreerunuid 71 ning poolmaratonile 76, lisaks veel kepikõnni distantsil osalejad.  Mullu oli stardis kümme korda vähem jooksjaid ehk vaid 15.