Jooksmine 23.05.2024

Pae pargi rahvajooksu võitsid Bret Schär ja Andrei Škubel

Neljapäeva õhtul Tallinnas Lasnamäe nõlval toimunud Pae pargi rahvajooksu võitis Andrei Škubel. Esimese kahe 1,7 km pikkuse ringiga konkurentide ees selge vahe sisse jooksnud Škubel läbis 5,1 km pikkuse võistlusmaa tulemusega 17.27.

Kolmandal ringil liidriga selgelt vahet vähendanud noor Igor Krawczyk jäi lõpuks võitjast maha vaid viis sekundit, tema tulemuseks 17.32. Kolmanda koha pälvis Steven Rehelem (17.53).

Naistest oli võidukas üldarvestuses 14ndana finišeerinud Bret Schär, kelle tulemuseks fikseeriti 19.53.

Teise koha teenis Kadri-Liis Rehtla (20.14) ning kolmanda Mirjam Vint (20.23).

Kokku sai põhidistantsil tulemuse kirja 316 osavõtjat, neile lisandus 109 lastejooksul startinut.

Kõiki Pae rahvajooksu tulemusi vaata Marathon100 veebist siit:

Võistluse ajavõtuteenus Antrotsenter.

Kui sa olid ka rajal, anna ka omapoolne hinnang võistluse korralduse kohta. Saad seda teha kuni reede, 31. maini.