Uudised 14.03.2018
Autor
Andres Kalvik

Cofidise juhtkonna otsus ajas staarsprinteri marru

Uudise pilt

Cofidise meeskonna esisprinter Nacer Bouhanni on vihane. Bouhanni pidi Pariis-Nice'i velotuuri enne kuuendat etappi bronhiidi tõttu katkestama, kuid ta kinnitas, et on valmis laupäeval startima kuulsal Milano-San Remo klassikul. Seda ootamatum oli Bouhanni jaoks Cofidise juhtkonna otsus, et tema jaoks pole Milano-San Remo koosseisus kohta.

"Loomulikult olen pettunud," ei varjanud Bouhanni. "Olen pettunud, sest treenisin viis kuud selle võidusõidu jaoks. Cofidise mänedžment teatas mulle otsusest esmaspäeval, kuid ma läksin siiski trenni. Pean otsust aktsepteerima ja austama isegi siis, kui see on minu jaoks raske. Tunnen end hästi ja ka Cofidise arst andis mulle rohelise tule. Eelmisel reedel ja laupäeval ma puhkasin ning treenisin pühapäeval 90 minutit. Esmaspäeval sõitsin kolm tundi."

Bouhanni kinnitas, et ei hakka jonnima, vaid valmistub professionaalsel moel järgmisteks võidusõitudeks nagu näiteks teisipäeval algavaks Kataloonia velotuuriks.

Milano-San Remol on Cofidise liidriks Pariis-Nice'i etappidel esikümnesse jõudnud Christope Laporte, keda toetavad Guillaume Bonnafond, Bert Van Lerberghe, Cyril Lemoine, Daniel Teklehaimanot, Anthony Turgis ja Loïc Chetout.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30