Jooksmine 14.04.2019
Janek Oblikas

Johanna Ardel võitis võimsa edumaaga Kanaaride meistrivõistlused 10 km maanteejooksus

Johanna Ardel tuli laupäeval toimunud Kanaaride meistrivõistlustel 10 km maanteejooksus uue isikliku rekordiga 37.35 esimeseks.  Johanna senine rekord paranes ligi minutiga (38.26, Tallinna maraton, 2017).

Teiseks tulnud kohalikku jooksjat Gloria Cuellar Marcost edestas Jane Salumäe juhendatav 22-aastane sportlane ligi 1,5 minutiga. 45-aastane Marcos oli sama võistluse võitnud mullu.  Laupäeval andis teise kohta tulemus 39.00.

Kanaaride meistrid 10 km maanteejooksus selgitati välja La Palmas toimunud võistluse Neon Run Spain raames.

Kaks nädalat tagasi võitis Ardel Tenerife meistrivõistlused 5 km maanteejooksus uue isikliku rekordiga 17.55.