Jooksmine 04.11.2017

Reinpauli maastikujooksu võitsid Luna-Aleksandra Lagoda ja Elar Vulla

13-aastane Luna-Aleksandra Lagoda võttis selge võidu tänasel raske rajaga Reinpauli maastikujooksul.  Lagoda ajaks märgiti protokolli 48.58, teisena finišeerinud Kelly Nevolihhin jäi Lunast maha enam kui nelja minutiga ja sai lõpuajaks 53.02.  Lagodast olid 10km distantsil kiiremad vaid 5 meest.

Üldarvetuses ei saanud keegi vastu Elar Vullale (43.29), teisena lõpetas Dmitri Aristov (44.45) ning kolmandana nädal tagasi Frankfurdis maratoni jooksnud Andrus Lein (45.10).

Lühemal, 5km distantsil olid kiiremad Jolanta Liepina ja Asko Valdmann.  Liepina, kes oli kiireim naine (25.21) edestas ka kõiki rajal olnud mehi.  Valdmanni lõpuajaks 25.37.

Ebaveres toimunud 15. Reinpauli maastikujooksul osales erinevatel distantsidel kokku 137 jooksjat. Võistluse 10km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ja 5km tulemusi siit.