Jooksmine 15.07.2017

Elva Vapramäe jooksu võit 14-kordsele Eesti orienteerumismeistrile

Laupäeval, 15. juulil toimunud Elva Vapramäe jooksu võit läks orienteerumises 14 korda Eesti meistriks tulnud ning rogainis tiitlivõistlustel edukalt esinenud Andreas Kraasile.  39-aastane Kraas läbis 6km pikkuse võistlusmaa, mille käigus tõusti kolm korda ka ca 40m meetrise kõrguste vahega Vapramäe otsa, tulemusega 23.28,7.

Teiseks tuli Elva jooksusarja senine peakorraldaja Priit Simson, kes jäi Kraasist maha ca poole minutiga.  Simsoni ajaks 23.51,5.

Kolmandana finišeeris Pärtel Piirimäe tulemusega 24.10,5.

Naistest oli parim Kristel Vallaste (27.23,1).  Kristel lõpetas üldarvestuses 16. kohal. Naistest oli teine Kai Saar (29.39,6) ning kolmas Elin Ilves (30.15,4).

Kokku läbis 6km pikkuse põhidistantsi 78 jooksjat.

2,4km pikkusel noortejooksul olid kiireim Rasmus Boisen (10.42,6).

Elva jooksusari jätkub Elva mäejooksuga 12. augustil.

Elva Vapramäe jooksu 6km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit ning 2,4m tulemusi siit.