Uudised 15.04.2017
Autor
Janek Oblikas

Marathon100 kutsub jooksjaid Ida-Virumaa Staadionimaratoni toetama

Uudise pilt

Iisakul toimuv Ida-Virumaa Staadionimaraton on ainulaadne jooksuvõistlus. Kui staadionovaalil joostakse tavaliselt 100m kuni 10 000m pikkuseid distantse, siis Iisakul läbitakse 42 195 meetrit ehk klassikalise maratonidistantsi jagu. Iisakul on maratoni joostud nii kuumal suvepäeval kui öösel küünalde valguses ning võistlusel osalenud jooksjate tagasiside on olnud väga positvne – Ida-Virumaa Staadionimaraton on Marathon100 lugejate poolt tunnistatud Eesti parimaks väikeseks jooksuvõistluseks.

Ent tänavu on võistluse korraldamisega kaasnenud rahaline ebakindlus ning eelarve kokkusaamiseks on korraldajad pöördunud kaasjooksjate poole. Väikese jooksuvõistluse korraldamine on paras väljakutse – ajavõtuteenuse, medalite, diplomite, joogi-söögipoolise hankimiseks on rahalised vahendid sageli märksa väiksemad võrreldes suuremate jooksuvõistustega.

Ida-Virumaa Staadionimaraton kadus korraks juba 2017.a. jooksukalendrist, kuni sellele sündmusele pani õla alla Aet Kiisla, kes on ise ka jooksja.

Marathon100 kutsub kõiki kaasjooksjaid andma omapoolset panust Ida-Virumaa Staadionimaratoni läbiviimiseks Iisakul. Oma toetuse näitamiseks on sul veel üks päev, täpselt nii kaua kestab veel Staadionimaratonile toetuse kogumine Stardipaigas.

Võid panustada Staadionimaratoni korraldusse täpselt nii suure summa, kui heaks arvad – kogu raha kasutatakse võistluse korraldamiseks.

Ida-Virumaa Staadionimaratoni projekti saad toetada siin.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30