Uudised 11.10.2017
Autor
Maratoniteaduskond

Maratoniteaduskond Tartu Linnamaratonil

Uudise pilt

Maratoniteaduskond lõpetab selleks hooajaks. Täname kõiki oma fänne ja toetajaid, kes jälgisid meie tegevusi terve hooaja vältel. Tartu Linnamaratoni võib lugeda Maratoniteaduskonnale igati korda läinuks. Tuli kaks uut isiklikku rekordit ning Jaak tegi haigusest hoolimata vinge etteaste.

Hektor Design Hostelis

Reede õhtul käisime Hektor Design Hostelis pastat söömas. Peale seda suundusime oma tubadesse, kus ootasid meid HoneyPoweri geelid ja tutikas Polar M200.

Õhtul käis Hendrik veel värskel Friday Night Run’il, Joonatan ja Jaak läksid juba tähtsaks võistluspäevaks puhkama.

Hommik oli mõnusalt sügisene ja karge, mis on juba Tartu Linnamaratonile omane ning soosibki kiiret jooksmist. Maratonirada on ilus ja mitmekülgne ning näitab Tartut huvitavatest külgedest. Pärast maratoni sai MyFitnessi telgis oma lihaseid rullitud, söödud kosutavat suppi ning ka ilusa särgi maratoni lõpetamise puhul.

Joonatan ja Jaak jäid ülimalt rahule ka uute Mizuno jooksusussidega, mis on jalas ülimugavad ja toetavad jalga just õigetest kohtadest.

Klubi Tartu Maraton ja Marathon100 koostöös läbi viidava Linnamaratoni Challenge’i eesmärk on näidata, et liikumine võib olla ka lõbus ja meelelahutuslik tegevus, kui sellega ühendada erinevad väljakutsed.  Linnamaratoni Challenge’is osalevad tiimid lahendavad Tartu Jooksumaratoni ja Linnamaratoni vahelisel ajal erinevaid aktiivse liikumisega seotud ülesandeid ning kajastavad neid videote, fotode ja blogipostituste kujul.  Vaheetappide parimatele tiimidele, kes selguvad hääletuse tulemusel, on ette nähtud lahedad auhinnad projekti koostööpartneritelt. Hääletuse tulemusena selgusid ka need kolm tiimi, kes pääsesid kampaania viimasele vaatusele ehk Tartu Linnamaratonile. Käesolev postitus võtab kokku Tiimi Maratoniteaduskond nädalavahetuse Tartu Linnamaratonil.

 

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30