Jooksmine 25.03.2017

Otepää maratoni võitis põnevas heitluses Sander Hannus, poolmaratonis korraliku tulemusega kiireim Andrus Lein

Eilne, järjekorras juba 44. Otepää maraton pakkus põnevat heitlust kahe kiirema mehe vahel. Pikalt võistlust juhtinud Margus Luhtoja jäi lõpuks Sander Hannusele alla kolme minutiga, kuid oleks äärepealt ka teisest kohast ilma jäänud.

Sander Hannuse lõpuajaks fikseerisid korraldajad 2.47.35, viimati näidati Otepää maratonil sellest tulemusest kiiremat aega kakskümmend aastat tagasi, aastal 1998, mil Kalev Urbanik võitis sama võistluse tulemusega 2.44.54.

Margus Luhtoja tulemuseks 2.50.50, isikliku rekordiga kolmandana finišeerinud Vladimir Demjantšuk sai tulemuseks 2.52.02. Kolmest tunnist kiirem oli ka Tauno Hang (2.58.04).

Naistest oli maratonis kiierim üldarvestuses 11. kohal lõpetanud Siiri Pilt (3.30.41).

Kokku lõpetas maratonidistantsi 38 jooksjat, Marathon100 andmebaasist näed eilse Otepää maratoni tulemusi siit.

Poolmaratonis näitas head minekut 42-aastane Andrus Lein võites tulemusega 1.14.45. Viimati võideti Otepää poolmaraton sellest parema resultaadiga aastal 2001.

Teiseks tuli Madis Osjamets (1.19.30) ning kolmandaks Rainer Nisloni (1.22.14).

Naistest oli parim üldarvestuses 15. lõpetanud Marge Türn (1.39.05).

Kokku lõpetas poolmaratoni distantsi 33 jooksjat, neid tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Kui olid eile Otepää maratonil stardis, siis anna ka omapoolne hinnang võistluse kohta.