Jooksmine 04.08.2017
Janek Oblikas

Raido Ränkel võitis Vastseliina Linnuse jooksu kolmandat aastat järjest

Raido Ränkelile Team Haanjast paistab Vastseliina Linnuse jooks sobivat.  Ränkel võitis selle võistluse ca 12km pikkuse põhidistantsi 2015.a. ja ka mullu, võit tuli ka tänavu. Ränkeli võiduajaks täna 49.31.  Võitlus esikoha nimel täna väga teravaks ei läinud, ilmselt on kõik ujuda oskavad vastupidavusalade esindajad täna Otepää Ironman 70,3 stardis.

Seetõttu keegi otsest konkurentsi Ränkelile rajal ka ei pakkunud.  Teiseks tulnud Eno Lukk jäi maha juba enam ui kaks ja pool minutit ja lõpetas ajaga 51.57. Võrumaa Pikamaajooksusarjas oli Eno senine kõrgeim koht sel aastal ümber Tamula järve jooksu neljas koht.

Kolmandaks tuli Vastseliinas Aimar Hussar tulemusega 52.16.

Naistest oli kiireim Annika Rihma, kes lõpetas üldarvestuses vägagi kõrgel 11. kohal.  Annika ajaks täna 55.27.

Tatjana Mannima oli naistest tulemusega 59.05 teine ning Stine-Lise Truu kolmas (1.01.51).

Kokku läbis ca 12km pikkuse põhidistantsi 141 jooksjat.  Selle distantsi tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Lühemal, 5km pikkusel võistlusmaal olid kiireimad Markus Oja (23.20) ja Carolina Roomets (25.19).  Sel rajal oli täna 114 jooksjat.

Vastseliina linnusejooksu 5km tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.