Uudised 02.01.2018
Autor
Andres Kalvik

Räime tiimikaaslane jäi kohvipausi ajal rattast ilma

Uudise pilt

Sel hooajal koos Mihkel Räimega Israel Cycling Academys sõitma hakkav Kristian Sbaragli ettevalmistus uueks hooajaks sai väikese tagasilöögi. Nimelt varastati 27-aastaselt itaallaselt eelmise aasta lõpus sinist värvi De Rosa ratas, kui too treeningu ajal kohvipoodi külastas.

Viis eelmist hooaega Dimension Datas ja MTN-Qhubeka meeskondadesse kuulunud Sbaragli sõitis Ventimiglias, esimeses linnas pärast Prantsusmaa piiri koos kaasmaalase Fabio Fellinega (Trek-Segafredo) ning seal vahejuhtum ka aset leidis.

"Olime naasmas viietunniselt treeningult ja sõitsime kodupoole. Ilm oli vihmane ja olime pisut märjad ning otsustasime enne viimast treeningtundi kiire kohvi võtta. Panime rattad kohvipoe ukse kõrvale üksteise peale nii, et saime neid seest näha, kuid ühel hetkel oli minu ratas kadunud," kirjutas Sbaragli meeskonnale.

Sbaragli ütles, et pealtnägijaid polnud, kuid ta teavitas juhtunust politseid ning loodab, et saab oma ratta kätte. "Politsei sõnul oli vargaks professionaalne inimene, kes sellega igapäevaselt tegeleb ning seetõttu võib selle leidmine väga keeruliseks osutuda," märkis Sbaragli.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30