Jooksmine 15.10.2016

Saaremaa Kolme Päeva jooksu võitsid Andi Noot ja Ilona Marhele

Saaremaa Kolme Päeva jooksu (foto: Riho Lüüs) üldvõitjaks tuli Andi Noot (2.19.14,3).  Noot oli kiireim kõigil kolmel päeval, kuigi lõpuks jäi teda teisena finišeerinud Mark Abnerist (2.19.29,9) lahutama vaid 15 sekundit.  Teise päeva lõpuks teisel positsioonil paiknenud Ülari Kais saavutas kolme päeva kokkuvõttes kolmanda koha (2.20.38,9).

Esikolmikule järgnesid Tõnu Lillelaid (2.21.37), Elar Vulla (2.22.00) ja Ando Õitspuu (2.22.36).

Naistest oli selgelt parim tugev Läti jooksja Ilona Marhele, kelle lõpuajaks fikseeriti 2.37.03,2.  Kaisa Kukk tuli teiseks enam kui nelja minutilise kaotusega (2.41.21,1). Kolmas oli Moonika Pilli (2.46.10,8).

Esikuuikusse mahtusid veel Marion Tibar (2.48.13,6), Liina Kivi (2.48.23,2) ning Laura Maasik (2.48.56,1).

Saaremaa Kolme Päeva jooksu koondtulemusi näed Championchip Eesti lehelt siit.

Etappide tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit – 1. päev, 2. päev, 3. päev.

Meeskondadest oli parim Ferroline Grupp/Jooksupartner koosseisus Kristo Reinsalu, Kaupo Sasmin ja Argo Jõesoo. Naiskondadest võitis Sparta koosseisus Marion Tibar, Jana Treier, Brit Rammul.

Kui sa olid Saaremaa Kolme Päeva jooksul, siis anna ka omapoolne hinnang võistluse kohta.