Uudised 13.01.2018
Autor
Erik Henno

Taaramäe avab hooaja Valencia velotuuril

Uudise pilt

Rein Taaramäe (Direct Energie) teatas oma ametlikul Facebooki lehel, et teeb hooaja avastardi kolme nädala pärast Hispaanias.

"Juba detsembri laagriga sai paika pandud aasta võistluskalender. Esimene start on juba kolme nädala pärast Valencia velotuuril Hispaanias 31.01-04.02. Sooviks küll panna, kuid aega jääb puudu ja head vormi on selleks ajaks raske saavutada. Veebruaris sõidan veel Murcia Classicut ja Ruta del Soli velotuuri Hispaanias ning Ardeche klassikut Prantsusmaal.

Suurematest sõitudest sai plaanidesse pandud enamus suuremad velotuurid ja raskemad klassikud, kuhu meeskond peale saab (sellel aastal olen siis pro cont tiimis, mis tähendab, et suurematest sõitudest jäävad tiimi programmi heal juhul pooled) ehk siis, kui kõik hästi läheb stardin Paris-Nice velotuuril Ardennide nädalal kuhu mahuvad Amstel, Fleche ja Liege klassikud ning hooaja keskpaik peaks juba kõik Tour de France'i nimel käima, mille peaproov oleks Šveitsi velotuuril. Hooaja lõpus keskenduksin aga MM-ile, mis toimub sellel aastal sobiva raskusega rajal Innsbruckis ning viimaseks suuremaks sõiduks peaks jääma Lombardia klassik oktoobri lõpupaiku.

Muidugi mahub kalendrisse veel teisigi huvitavaid II kategooriaga võidusõite, kuid eks ma iga kuu lõpus annan teada, et kus, mis ja millal.

Otseseid eesmärke mul pole. Proovin panna seal kus purakat on. Hetkel olen meeskonna laagris Hispaanias. Vana tuttav koht Calpe linnas, sujub enam-vähem!"

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30