Uudised 23.02.2018
Autor
Erik Henno

Türgis etapivõit hollandlasele

Vendelin 116. Vahtra 126.

Uudise pilt

Türgis toimuva 2.2 kategooria mitmepäevasõidu Tour of Antalya täna toimunud teise etapi võitis 6-mehelisest juhtgrupist hollandlane Wim Kleiman (Monkey Town Continental Team). Eesti koondislastest said tulemuse kirja Norman Vahtra ja Karl-Arnold Vendelin.

118,3 kilomeetri pikkuse etapi keskele jäi üks raske tõus, mis lõhkus peagrupi tükkideks. Ette jäänud 6 meest suutsid vahet jälitajate ees lõpuni hoida ja selgitasid etapivõitja omavahel. Teise koha teenis Mathias Krizek (Team Felbermayr - Simplon Wels) ning kolmas oli sakslane Johannes Schinnagel (Tirol Cycling Team).

Norman Vahtra ja Karl-Arnold Vendelin lõpetasid grupis, kus ka eilse etapi kaks esimest. Kaotust võitjale kogunes ligi 18 minutit, Kristo Prangel sõitis etapi lõpuni, kuid ei mahtunud ajalimiiti. Eilsel etapil kaks korda kukkunud Peeter Pung oli täna sunnitud katkestama ning katkestas ka Kristjan Johanson.

Velotuuri uueks liidriks tõusis Kleiman.

Homme sõidetakse 32,5 kilomeetri pikkust etappi, mis lõppeb umbes 12-kilomeetrise tõusu otsas. Velotuur lõpeb pühapäeval.

Fotol koondislased Türgis.

Viimased uudised

Janek Oblikas
janek@marathon100.com
+372 51 088 30