Rattauudised 03.05.2017

Uudse formaadiga Filter tempojooksu võitsid Bert Tippi ja Kadri Possul, temposõidu kiireim Kert Martma

Filter Temposõidu Karikasarja avaetapi, Jüris peetud 15 km pikkuse eraldistardi võitis Kert Martma, kes läbis distantsi ajaga 20.24,7. Sander Kempi ja Mikus Veismanis jäid maha 15 sekundit. Valitsev Filter Temposõidu Karikasarja üldvõitja Ivo Suur ei startinud. Kiireimaks naiseks tõusis Liisi Rist ajaga 22.40,2, talle järgnesid Mae Lang ja Krista Karing.

Eilse Filter Temposõidu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Esmakordselt kavas olnud 5 km jooksudistantsil oli parim Bert Tippi (16.53). Teise ja kolmanda koha teenisid Janar Juhkov ja Andres Laineste. Naiste arvestuses pälvis esikoha Kadri Possul.

Tempojooksu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Filter Temposõidu Karikasarja 2. etapp toimub 17. mail Kiilis, kus on kavas 25 km paarissõit ja 5 km jooksuvõistlus. Laupäeval toimub Kuusalus Filter Maanteekarikasarja avaetapp..